A1 microSD ürünler ailesi ile Sandisk mobil uygulamaları hızlandırıyor

Western Digital Corporation, tüketicilerin SanDisk ürünleri ile yeni A1 şartlarının tüm avantajlarından faydalanabilmesi için endüstrinin önde gelen akıllı telefon teknolojisi üreticileri ile işbirliği yaptığını duyurdu. A1 uyumlu akıllı telefonlarla bir araya gelen Sandisk mobil uygulamaları hızlandırıyor. A1 performans sınıfı microSD kartlar, mobil uygulamaları yüklenme ve açarken yeni bir boyut getiriyor.

Şirket yaptığı son araştırmaya göre, birçok tüketici uygulamalarının daha hızlı açılmasını istiyor. Ankete katılanların yüzde 50‘den fazlası yavaş yüklenen ve açılan uygulamaların bir problem olduğunu belirtiyor. Kullanıcılara iyileştirilmiş deneyim sunmak amacıyla SanDisk, A1 uyumlu microSD kartlarını yüksek performanslı 256GB SanDisk Extreme® microSDXCTM bellek kartı ile genişletti.

A1 şartları, SanDisk microSD kartların saniye başına rastgele veri giriş-çıkış okumasını (IOPS) 1,500’e, yazma IOPS‘u ise 500‘e yükselterek uygulamaların daha hızlı açılmasını ve ses, grafik, kayıtlı profil ve uygulama içi izinler gibi görevlerin daha çabuk yapılmasını sağlıyor. Android Marshmallow 6 ve Nougat 7 işletim sistemleri ile kullanıcılar artık microSD kartlarını tercihli ve uyarlanabilir depolama seçerek akıllı telefonlarının kapasitesini arttırabiliyor. Bu da uygulamaların doğrudan A1 microSD kartlar üzerinden yüklenmesi ve açılması anlamına geliyor.

Western Digital, A1 standartları ile kullanıcılara daha iyi uygulama deneyimi sunmak için endüstrideki mobil teknoloji liderleri ile yakın şekilde çalışıyor. Yeni standartları ve SanDisk‘in A1 microSD kart portföyü gibi ürünleri desteklemekten heyecan duyuyoruz. Bu, endüstrinin tüketiciler için gelişmiş çözümler yaratmasına yön verecek.

A1 standardı ayrıca HTC, Huawei, Lava, Lenovo, MediaTek, Meizu, Micromax, Oppo, Vivo ve ZTE gibi ekosistemin diğer önemli oyuncuları tarafından da destekleniyor.

Yeni A1 uyumlu 256GB SanDisk Extreme microSD kart, Android™ tabanlı akıllı telefonlar için hızlı transfer ve gelişmiş uygulama performansı sunuyor. 4K UHD ve Full HD video için ideal olan SanDisk Extreme microSD kart, tüketicilerin mükemmel videoları bir şeyleri silmekten endişe duymadan çekmeleri için gerekli kapasite ve performansı sunuyor, büyük dosyaları 100 MB/s’ye kadar hızda transfer etmeyi mümkün hale getiriyor. A1 uyumlu 256GB SanDisk Extreme microSD kart dünya genelinde satışa sunuldu.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin