CAST’ın ilk teklisi “Aşk Acıtır” 11 Haziran Cuma Günü tüm dijital platformlarda yayına girdi

Müzik hayatına 90’lı yıllarda başlayan 2008 yılında Sercan Sülün ve Can Yarman tarafından kurulan CAST, Disco&Rock türündeki taze ilk teklisi “Aşk Acıtır“, Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Alternatif sahnenin tecrübeli isimlerinden oluşan CAST, kısa sürede hem şarkısıyla hem de yıllara dayanan sahne tecrübesiyle bu yazın göze çarpan en parlak isimleri arasında olacağını bizlere gösteriyor. Grup, uzun yıllardır hız kesmeden yazdıkları şarkıları arka arkaya 2021 yılı içinde yayınlamaya da devam edecek.

Sözü Sercan Sülün’e, müziği Sercan Sülün ve Can Yarman ait olan ve performans sahnelerinin gözde mekanı Asmalımescit Tamirane’de Uğur Umay yönetmenliğinde video klibi çekilen Aşk Acıtır; uzun yıllardır grubu takip eden geniş bir kitlenin de beğenisine sunulan ilk şarkı oldu.

“Şarkılarımızı duyduğunda insanlar umut, pozitiflik ve iyi enerji alsınlar istiyoruz” diyen CAST Grubu; Sercan Sülün (Vokal), Can Yarman (Gitar), Erdem Sayip (Gitar), Sercan Gökyılmaz (Bas Gitar) ve Murat Gökhan Türkoğlu’ndan (Davul) oluşuyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin