Etkiliyici bir tasarıma sahip olan Hybrid teknolojili Toyota C-HR kendin sıkça söz ettireceğe benziyor.

Yeni Hybrid teknolojili Toyota C-HR eşsiz crossover tasarımı ve en son teknoloji dinamik motor seçenekleri ile hareketli yaşamlar için eksiksiz bir uyum sunuyor. Klasik tasarım ve geleneksel sürüş dinamiklerini unutacağınız yeni Toyota C-HR ile şehrin uyumunu tamamen farklı bir deneyim ile yaşayabileceksiniz.

Yeni Toyota C-HR ile 1.2 Benzinli Turbo motor seçeneğinin yanı sıra, gelişmiş hibrit sistemiyle de sunulmaktadır.

Gelişmiş 1.8 litre benzinli motor, hafif ve kompakt elektrik motoru ile uyumlu çalışarak düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans sağlamayı hedefliyor
Elektrikli sürüş modu (EV) gelişmiş hibrit sistemi sayesinde, artık daha uzun süre ve daha sık kullanılabilir durumda. Böylece daha uzun süre tamamen sessizlik içinde konforlu bir yolculuk yapabilmeniz sağlanıyor.

Daha fazla güce ihtiyaç duyduğunuzda, tam hibrit teknolojisi size hızlı bir şekilde cevap veriyor. Hibrit teknolojisi sayesinde ister şehir içinde, isterseniz de şehir dışında sessiz ve konforlu yolculukların tadını çıkarabileceksiniz.

JBL PREMIUM MÜZİK SİSTEMİ
Eğer müzik listenizden vazgeçmek istemiyorsanız, Toyota C-HR‘de opsiyonel olarak sunulan JBL yüksek kaliteli müzik sisteminden büyük keyif alacağınızı söyleyebiliriz. Mükemmel ses kalitesi sunan 576 watt gücündeki 9 hoparlörlü, eksiksiz müzik kodlama özelliğine sahip müzik sistemi, sınıfındaki otomobiller içerisinde konser salonuna en yakın sesi üretmektedir.
Toyota C-HR’nin benzersiz iç yüzeyleri ile etkileşime girecek şekilde hassas olarak ayarlanan patentli A sütununa takılı tweeter‘lar, geniş ses dağıtma üniteleri ve üç subwoofer gibi yüksek kaliteli parçalar güçlü, net ve anlaşılır bir ses üretir. Bu ses kalitesine inanmak için C-HR için özel olarak geliştirilen JBL ses sistemi etkisini gösteriyor diyebiliriz.

Yeni bir otomobil almayı düşünüyorsanız Toyota‘nın bu yeni hibrit modelini de gözönünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

@ardameric

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin