Hızlı şarj ile uzun seyahat keyfi Huawei P10

Akıllı telefon fotoğrafçılığı seyahat etmeyi sevenlerin vazgeçilmez aksesuarlarından ilki. Huawei, son amiral gemisi P10 ile seyahat etmeyi seven kullanıcılarına tüm kolaylıkları sunuyor. Navigasyon, fiziksel aktiviteler ve seyahat rotaları kaydetme, yüksek kaliteli kamera, gezi fotoğrafları ve gezi notlarının anında yayınlanabileceği sosyal mecralara ve sanal rehberlere erişim gibi tüm fonksiyonları Huawei P10’da sunarak kullanıcılarının tüm gereksinimlerine bir arada cevap veriyor. Bunun yanı sıra Huawei’nin geliştirdiği Süper Şarj teknolojisi kullanıcılarının tüm bu özelliklerden kesintisiz yararlanmalarını sağlıyor.

Huawei P10 Süper Şarj teknolojisi yarım saate dolan pili sayesinde seyahat severlerin, Endomondo ve Strava uygulamarı ile gezilerinin kesintisiz kaydedilmesini, GPS geçmişlerini anı olarak kaydetmelerini, seyahatleri boyunca dilediklerince fotoğraf çekmelerini sağlıyor.

Huawei P10’da bulunan hızlı ve güvenli şarj teknolojisi kısa sürede akıllı telefonun uzun saatler boyunca kesintisiz çalışabilecek kadar şarj olmasına olanak sağlıyor. Huawei daha yüksek akıma sahip düşük voltajı sayesinde şarj sırasında fazla ısınmıyor.

Süper Şarj, güvenlik açısından voltaj, yoğunluk ve sıcaklık olmak üzere üç parametrenin kontrol edildiği 5 bağımsız noktada ölçülüyor. Bu durum, şarj sırasında toplamda 15 bağımsız güvenlik önlemi sağlıyor. Süper Şarj cihazı akıllı şarj protokolü aracılığıyla akıllı telefon ile iletişim kuruyor. Hem şarj cihazının hem de akıllı telefonun, şarj işlemini kontrol eden özel elektronik üniteler içeriyor. Ayrıca, 5A akımı ile şarj edebilen ve şarj cihazı ile akıllı telefon arasındaki iletişimi destekleyen uyumlu bir USB C kablosu gerekiyor.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin