Hayatı Babanız İçin Xperia XZ Premium ile yavaşlatın

Dünyanın bir akıllı telefonda ilk süper yavaş çekim özelliğini sunan Motion Eye™ kameraya ve 4K HDR ekrana sahip olan Xperia XZ Premium teknoloji sever babalar için unutulmayacak bir hediye alternatifi olacak. Xperia XZ Premium’da yer alan Öngörücü Yakalama özelliği, kamera açıldığı anda hareketi tespit edip görüntüleri kendi belleğine kaydetmeye başlıyor ve siz deklanşöre basmadan bir saniye önce başlamak üzere kaydettiği dört fotoğraf arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Böylece top oynamak, dans etmek gibi hareketli anları kaçırmak istemeyen babaların en özel ve görünmeyen anları istediği gibi yakalamasını sağlıyor. Daha fazla ışık yakalamak için %19 daha büyük piksel boyutuna sahip olan yeni Motion Eye kamera 19MP yüksek çözünürlüklü sensörü ile düşük ışık koşullarında bile mükemmel görüntüler çekilebiliyor.

Xperia tasarım felsefesi ile üretilen Xperia XZ Premium, 5.5 inç ekranı ile benzersiz bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Gücünü yeni Qualcomm® Snapdragon™ 835 işlemciden alan Xperia XZ Premium güçlü babalarımızın bir akıllı telefondan beklediği tüm ihtiyaçlara yanıt verirken, babanızın cihazı kolay bir şekilde şarj edebilmesi için yeni USB Type-C™ şarj cihazı ile geliyor.

Xperia XZ Premium, pili korumak ve iki kata kadar sağlıklı kalmasını sağlamak için Battery Care ve Qnovo Adaptive Charging özelliklerine sahip. Qnovo Adaptive Charging, pil ömrünü kısaltacak herhangi bir zararı önlemek amacıyla şarj akımını izleyerek gerekli ayarlamaları yapıyor, böylece babanız cihazı çok daha uzun süre kullanabiliyor.

Teknolojiyi hayatlarının bir parçası haline getiren babalar için benzersiz bir hediye olacak Xperia XZ Premium, Parlak Krom ve Derin Deniz Siyahı renkleri ve 3.599 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile tüm operatör ve perakende satış noktalarında sizleri bekliyor.

Xperia XZ Premium’un tüm özelliklerini aşağıdaki adreste bulabilirsiniz: https://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-xz-premium/

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin