Samsung Soundbar ile Subwoofer’a İhtiyaç Kalmıyor

Samsung Electronics, tek bir cihazda tüm bir ev sinema ses sisteminin sağladığı ses kalitesini sunuyor. Türkiye’de henüz satışa çıkarılan Samsung HW-MS650 soundbar, harici bir subwoofer’a gerek kalmaksızın güçlü bir bas kalitesi sağlıyor. Cihaz aynı zamanda şık tasarımıyla da göz dolduruyor.

Samsung Electronics, sinema ses sistemlerinin kralı olarak tanıtılan Samsung HW-MS650 Sound+ ürününü Türkiye’de satışa çıkardı. Tek bir gövdeyle bütün ses sisteminin işlevini görebilen HW-MS650, ev sinema sistemlerinden beklentiye seviye atlatacak nitelikte bir ses kalitesi sunuyor.

Sound+, harici subwoofer hoparlörüne gerek olmaksızın tek bir gövdeden bütün bir ses sisteminin işlevini görüyor. HW-MS650’nın öne çıkan özelliklerinin başında, küçük boyutuna karşıntek bir üniteden bütün bir odayı doldurabilecek kadar güçlü bir bas sesi verebilmesi geliyor. Maksimum ses kalitesiyle en düşük frekans aralıklarını bile duyabilmeyi sağlarken kirli/bozuk sesi minimuma indiriyor.

 

Bu premium sound+ cömert bir özellik listesinin yanında, kolay kurulumu, sağlam ve şık gövde tasarımıyla da tüketici ihtiyaçlarına maksimum seviyede yanıt vermeyi hedefliyor. Duvara monte edilebilen hoparlör şık ve ince tasarımıyla monte edildiği alanın maksimum verimlilikte kullanımını sağlıyor. Harici bir bas sistemi olmaksızın derin ve detaylı bas sesi verebilen HW-MS650, çok hoparlörlü kontrol teknolojisi ile de dikkat çekiyor. Tiz/yüksek sesli hoparlörünün geniş mesafeli dağılımı sayesinde odadaki herhangi bir yerden de tiz ses, netliğini koruyor.

 

Tüm dünyada otoriteler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılanan Sound+, son olarak İngiltere’nin Trusted Review dergisinden de tam puan alarak Best Buy Ödülü’ne layık görüldü. Bunun yanında ürün Norveç’ten Beste Kjop, İngiltere’den Techradar, Amerika’dan HDGuru, Cnet ve Digital Trends isimli yayınlardan da yüksek puanlar aldı. Türkiye’de henüz satışa çıkan cihaz, gri ve siyah olarak tüketicilerin beğenisine sunuldu.

 @HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin