En uzun mesafeli ‘bulucu’ Pebblebee n11.com’da satışta

Anahtar, bavul, evcil hayvan ve değerli eşyalar için konum izleme olanağı sağlayan Pebblebee Finder, e-ticaret platformu n11.com’da satışa açıldı. En uzun mesafeli ‘bulucu’ Pebblebee, 60 metreye kadar uzayan menziliyle kayıp eşya derdine son veriyor.

 

E-ticaret platformu n11.com, zarif tasarımı ve değiştirilebilir piliyle gelen uzun ömrü sayesinde kayıp eşya derdine son veren en uzun mesafeli bulucu Pebblebee’yi satışa açtı. Anahtar, bavul, cüzdan ve kaybolması muhtemel değerli eşyaların yanı sıra evcil hayvanlar için dahi kullanılabilecek bulucu, Google Play veya App Store’dan Pebblebee uygulamasının akıllı telefona indirilmesi ve eşleştirmeyle kullanıma hazır hale geliyor.

Bluetooth teknolojisiyle telefonla iletişime geçen Pebblebee, şimdiye kadarki en uzun mesafeli bulucu olarak ön plana çıkıyor. 200 FT, yaklaşık 60 metrelik bir menzile sahip olan cihaz, gizliliğe önem veren altyapısıyla tüm verileri bulut üzerinde şifreleyerek güvenli ortamda saklıyor. Pebblebee, menzil genişliğine bağlı model ve renk seçenekleriyle n11.com’da 129 ile 139 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Link aracılığı ile bu ilginç ürüne sahip olabilirsiniz.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin