En teknolojik karne hediyelerinin adresi TeknoSA

TeknoSA, okulların kapanmasına sayılı günler kala, çocuklarını teknolojiyle sevindirmek isteyen anne babaların yine ilk adresi olacak. Çocukların en sevdiği teknoloji ve eğlence ürünleri, bu döneme özel kaçırılmayacak fırsatlarla TeknoSA’da sevenleriyle buluşacak.

Türkiye’nin teknolojiyle bağlantı noktası TeknoSA, karne heyecanı yaşayan çocukların ve ailelerin ilk adresi olacak. En teknolojik ürünleri kaçırılmayacak fırsatlarla sunan TeknoSA, bu döneme özel yapacağı kampanyalarla karne ve tatil sevincini katlayacak. Notebooklardan akıllı telefonlara, akıllı saatlerden oyun aksesuarlarına kadar belirlenmiş onlarca üründeki indirimler, Türkiye genelindeki TeknoSA mağazalarında ve teknosa.com’da çocuklarını teknolojiyle mutlu etmek isteyen velileri bekliyor.

Karne heyecanına ortak olan TeknoSA, öğrenciler için bir sürpriz de hazırladı. Yazar ve oyuncu Feyyaz Yiğit, ailelerinden hediye isteyemeyen öğrenciler için hayalleri süsleyen 10 teknolojik karne hediyesi için dörtlükler hazırladı. Yiğit, TeknoSA sosyal medya hesaplarında paylaşılan keyifli videolar aracılığıyla, öğrencilerin sözcülüğünü en eğlenceli şekilde yapıyor ve istedikleri hediye konusunda ailelerini ikna edebilmelerine yardımcı oluyor. Bunlara ek olarak, TeknoSA’nın Facebook hesabında başlattığı, öğrencilerden gelen karne dörtlüklerini ödüllendireceği yarışma halen devam ediyor.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin