KAAN N2 ile Yeniliğe Dokunun!

Başarı’nın “Telefonda akılcı davran, hep sen kazan” anlayışıyla geliştirdiği akıllı telefonlarının en yeni modeli KAAN N2, hem özellikleri hem de fiyatıyla şaşırtıyor.

Arka kısımda yer alan parmak izi okuyucusu ile telefonunuzun güvenliğini sağlayarak ekran kilidini açmanın yanısıra;

  • Çağrı cevaplayabilir,
  • Kameraya hızlı erişim sağlayabilir,
  • Fotoğraf-selfie çekebilir,
  • Ekranlar arasında dolaşabilir,
  • Uygulamaları kilitleyebilir,
  • Alarmı durdurabilirsiniz.

KAAN N2, ince çerçevesi, % 83 gövde-ekran oranı ve yüksek çözünürlüğe sahip 5,7” yeni nesil 18:9 HD Plus panoramik ekranı ile geniş bir dünya sunuyor.

KAAN N2’de 2.5D ekran, tamamı metal gövdeyle kusursuz bir şekilde birleştirilmiş. 145 gram ağırlığındaki KAAN N2, hafifliği, ince ve şık tasarımı ile birinci sınıf bir deneyim sunuyor.

8 mp ön kamerasının yanısıra 13 mp ve 8 mp (120 derece geniş açılı) çift arka kameraya ve çift ton led flaşa sahip KAAN N2’nin ‘çekim gücüne’ siz de kapılacaksınız.

KAAN N2 yenilikçi özelliklerinin yanısıra önerilen 999 TL’lik iddialı fiyatı ile de dikkat çekiyor. N2, tüm telefon satış kanallarında, Turkcell ve Vodafone’nun operatör tarife paketlerinde yer alıyor.

@HandeArpaligil

PAYLAŞ
Önceki İçerikAskıdaki Bilet Öğrencilere
Sonraki İçerikMardin’de 1 GB Hız
Kendisi 1999 yılından itibaren teknoloji sektörünün içinde bulunmaktadır. Değişik kademelerde yöneticilik yapmış ve birçok ünlü teknoloji markasının Türkiye'de yer almasında rol oynamıştır. Ürün yöneticiliği, ithalat, ihracat, direktörlük, koordinatörlük, teknoloji yönetimi, iş geliştirme gibi her noktadaki görevlerde bulunmuştur. Televizyon, radyo ile birlikte Big Partner Group Genel Koordinatörlüğü ve bipago Teknoloji Editörlüğü görevlerini de sürdürmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin