adidas, Beşiktaş’ın Yeni Sezon Formalarını Taraftarla Buluşturuyor

#zaferekanatlan

Beşiktaş Futbol Takımlarının 2017-2018 futbol sezonunda giyeceği formalar, adidas Türkiye tarafından Beşiktaşlı taraftarların beğenisine sunuluyor.

Beşiktaş’ın 3.yıldızla taçlandırdığı ve uzun süredir heyecanla beklenen yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, ‘‘Zafere Kanatlan’’ olarak ortaya çıktı. Lansman kapsamında adidas 2017-2018 Beşiktaş formaları ilk kez 11 Temmuz tarihinde Beşiktaş ve adidas resmi sitelerinden taraftarlar ile paylaşıldı. Yeni sezon formaları, 12 Temmuz’da adidas yetkili satış noktaları, shop.adidas.com.tr/besiktas adresi ve Kartal Yuvası mağazaları, kartalyuvasi.com.trve kartalyuvasi.eu adreslerinde satışa sunulacak. Beşiktaş Futbol Takımlarının yeni sezon formalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman, “Üçüncü yıldızla taçlandırdığımız yeni sezon formalarımızın futbol takımımıza şampiyonluklar getirmesini diliyorum. Tüm taraftarlarımızı gelecek sezonda da, yeni formalarımızla futbol takımımızı desteklemek üzere tribünde görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Beşiktaş Futbol Takımlarının 2017-2018 futbol sezonunda giyeceği formalar

İç Saha Forması:

Beşiktaş’ın İç Saha Formasının tasarımında, kulübün beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. Beyaz rengiyle Beşiktaş’ın asaletini temsil eden iç saha formasının ön tarafında modern çizgilerden oluşan geometrik tasarım unsurları yer alıyor. İkonik 3 bant, adidas’ın 2017-2018 futbol sezonuna ait tasarım dilinin en önemli unsurlarından biri olarak formanın yanlarında yer alıyor. Beyaz ağırlıklı bu tasarıma, koldaki siyah renk detayları ve siyah V yaka eşlik ediyor. Beşiktaş’ın büyük taraftarıyla buluşan iç saha formasının tanıtımını Beşiktaş’ın sembol ismi Atiba Hutchinson gerçekleştirdi. İç saha forması aynı zamanda, adidas’ın Stadium to Street konsepti doğrultusunda, sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilmesi için taraftarların beğenisine sunuluyor.

Deplasman Forması:

Beşiktaş’a ait klasik tasarımdan ilham alan ve ön paneli boyunca, son yıllardan farklı biçimde ince çubuklarla tasarlanan 2017-2018 Deplasman Forması’nda adidas’ın ikonik üç bantı omuzlarda dikkat çekici ve farklı bir şekilde yer alıyor, tasarımı ise simetrik görünümü pekiştiren V yaka tamamlıyor. Son olarak, deplasman forması da adidas’ın Stadium to Street konsepti doğrultusunda, sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilecek.

  1. Forma:

Beşiktaş’ın 2017-2018 Sezonu’na ait 3. Forma tasarımında, uzun bir aradan sonra gri tonlar kullanıldı. adidas’ın ikonik üç bantı ise, tasarımın dikkat çekici bir tamamlayıcısı olarak bu kez kırmızı renkte, formanın yanlarında yer alıyor. Küçük V detaylı modern bisiklet yaka ve omuzlarında yer alan geometrik desenle öne çıkan 3. Forma, diğer tasarımlar gibi, adidas’ın Stadium to Street konsepti doğrultusunda, sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilecek şekilde, taraftarların beğenisine sunuluyor.

Bu forma tasarımının, kadınlara özel versiyonu da, adidas 2017-2018 Beşiktaş forma koleksiyonundaki yerini alıyor.

Beşiktaş A Futbol Takımı’nın 2017-2018 futbol sezonunda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan ClimaCool® teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını arttırıyor.

2017-2018 sezonu Beşiktaş yetişkin formaları 169 TL çocuk formaları ise 125 TL’lik satış fiyatıyla, 12 Temmuz itibariyle, tüm Kartal Yuvası mağazaları, www.kartalyuvasi.com.tr, kartalyuvasi.eu, adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/besiktas adresinde taraftarın beğenisine sunuluyor.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin