Sanallaştırma Turu Maceraya Dönüştü

Sanallaştırma çözümleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Radore, bulut bilişimin avantajlarını VMware altyapısıyla sunuyor. Sunulan hizmetleri konuşmak için Radore Veri Merkezi ev sahipliğinde bir araya gelen basın mensupları, dünyada ilk kez bir veri merkezinde kaçış oyunu oynamanın keyfini yaşadı.

Radore’de sundukları birçok teknolojinin altında sanallaştırmanın bulunduğuna değinen Radore Veri Merkezi Pazarlama ve Satış Direktörü Görkem Öztürk, “Sanallaştırma sayesinde enerji tasarrufu, sunucunun hazır tutulması, fiziksel sunucu sayısının azalması, kesintisizlikte artış, daha iyi felaket kurtarma gibi avantajları doğrudan kullanıcılarımıza yansıtabiliyoruz” dedi. Radore bünyesinde barındırılan birçok medya kuruluşu olduğuna dikkat çeken Öztürk, basın mensuplarıyla farklı bir oyun içerisinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını aktardı.

Sahip olduğu uzman teknik ve satış kadrosu ile VMware vCloud İş Ortağı Programını sunan tek yetkili distribütör olan Tech Data Türkiye adına toplantıda söz alan Techdata Türkiye Yazılım ve Hizmetler Müşteri Yöneticisi Baran Saygın şu şekilde konuştu:

“VMware bulut iş ortakları programında ‘büyüdüğün-kullandığın kadar öde’ modeliyle, çekirdek altyapınızda sağladığımız programdan faydalanarak bulut çözümü geliştirme ve sunma konusunda daha fazla seçeneğe ve esnekliğe sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede VMware Bulut İş Ortakları programı hizmetlerini sunabilecek, ek yönetimli hizmet gelirleri elde edebilecek ve güvenilir danışman durumunuzu daha da güçlendirmek için müşterilerinizle aranızdaki hizmet kullanım koşullarını korumaya devam edebileceksiniz.”

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin