Star Wars: Force Arena’ya Yoda ve Anakin Skywalker eklendi

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble, Star Wars™: Force Arena oyununa, 16 yeni popüler karakter eklediğini duyurdu. Yoda, Anakin Skywalker, Darth Maul ve General Grievous, oyuna lider karakterler olarak eklendi.

 

Bu lider karakterlere ek olarak oyuna, Mace Windu, Ashoka Tano, Cumhuriyet Saldırı Gemisi, Cumhuriyet Komandoları, Klon Trooper, İsyan Kontrol Klon Trooper, IG-101, Sith Araştırma Droidi, Umbaran Askeri, Droid Gemisi, B1 Savaş Droidi ve Magna Muhafızı eklendi.

İki yeni harita olan Felucia ve Utapau’da bu güncelleme ile birlikte geldi. Bu haritalar her iki oyun modu için de açık olacak ve haritalar artık oyuncu seviyelerine göre açılacak. Oyuncular belli haritaları, belirli seviyelere geldikten sonra oynayabilecekler. “Arcade Modu” adında yeni bir modda oyuna eklendi. Bu mod “Draft Modu” ve “2’ye 2 Sıralamasız Maç”ı içeriyor. Bu mod sayesinde oyuncular daha fazla ödül kazanabilecek ve yepyeni bir eğlenceye katılabilecekler. Güncelleme ayrıca dükkan arayüz yenilemeleri ve oyun içi fonksiyonların geliştirilmesini de kapsıyor.

Chief Marketing Officer Başkanı Seungwon Lee: “Yoda ve Anakin Skywalker gibi efsane karakterleri içeren, bu güncellemeden dolayı son derece mutluyuz. 16 yeni karakter ve yeni haritalar ile oyuncularımızın en sevdiği karakterleri kullanarak, gerçek zamanlı PvP savaş tecrübesini yaşamalarını istiyoruz.”

Star Wars™: Force Arena’da, Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden yeni yüzleri de içeren 80’den fazla oyun içi kart bulunmaktadır. Star Wars™: Force Arena, iTunes App Store ve Google Play’den indirilebilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin