Dubai de satış ofisi de bulunan Monster Notebook dan Dubai de Teknik Servis Merkezi açıldı haberi, bu bölgede yaşayan kullanıcıları da oldukça sevindirdi.

Sunduğu benzersiz satış sonrası desteğine önem veren Monster Notebook dan Dubai de teknik servis merkezi atılımı geldi. Satış ofisinin de bulunduğu Dubai de, teknik servis merkezinin açılması stratejik bir önem taşıyor.

Sektöre girdiği 2005 yılından beri mümkün olan en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen Monster Notebook, Dubai’de açtığı teknik servis merkeziyle Türkiye’de sunduğu satış sonrası desteği yurtdışındaki kullanıcılarına da sunmaya başlıyor.

Tüm ürünlerinde 2 yıl garanti sunan Monster, kullanıcılarına ömür boyu servis hizmeti de sağlamasıyla rakiplerinden ayrılıyor. Yani Monster kullanıcıları, garanti kapsamında olsun olmasın satın aldıkları bir ürünü Monster teknik servisine götürüp temizlik veya format gibi bakım hizmetlerini ya da satın aldıkları bellek modülü, hard disk gibi parçaların montajını ücretsiz olarak yaptırabiliyorlar.

Kullanıcıların teknik servise bıraktıkları ürünü 3 iş günü içerisinde teslim etmeyi vadeden Monster, anlaşmalı olduğu kargo şirketleri aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki kullanıcılarına bilgisayarlarını ücret ödemeden teknik servise ulaştırma imkânını da sunuyor. Satın alınan bir bilgisayardan memnun kalınmaması durumunda 15 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin iade etme imkânı da Monster’ın bir diğer artısı.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin