Google geliştirdiği birçok uygulama ile adından sıkça söz ettiriyor. Yeni geliştirdiği ve kısa bir süre önce kullanıma sunulan Google Güvenli Kişiler Uygulaması da bunlardan bir tanesi diyebiliriz

Sevdikleriniz sizden uzaktayken aklınız onlarda kalıyor mu? Eğer cevabınız evet ise, Google Güvenli Kişiler uygulamasını yükleyip mutlaka kullanmalısınız.

Bu uygulamayı kullanırsanız her ne olursa olsun, acil bir durumda arkadaşlarınızın ve ailenizin sizi bulmalarını sağlayın. Beş dakika içinde yanıt vermediğiniz zaman en son konumunuz otomatik olarak güvenli kişilerinizle paylaşılır. Bu uygulamanın amacı acil bir durumda bulunduğunuz yeri sevdiklerinizle paylaşmaktır. Güvenli kişilerinizi siz istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz, size gelen konum taleplerini iyiyim ya da yardıma ihtiyacım var olarak yanıtlayabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı Google Play Store mağazasından indirebilirsiniz ama Apple severler için maalesef bu uygulamanın iOS versiyonu bulunmamakta. Umarım bu faydalı uygulamayı en kısa zamanda App Store’da da görebiliriz.

HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin