Tüm ailenin tercih edeceği bir akıllı telefon HUAWEI Y7 2018

Bugünün genç akıllı telefon kullanıcıları, trend tasarımlara, cihazların oyun yeteneklerine, ekran genişliğine ve fotoğraf performansına özel bir önem veriyor. Özellikle fotoğraf kategorisi, tüm dünyayı etkisi altına alan selfie çılgınlığıyla birleşince, kamera kategorisindeki beklenti de ikiye katlandı. Elbette, fotoğraf alanında kaliteli bir donanım, fiyat etiketinde de gözle görülür farklara yol açıyor. Daha doğrusu HUAWEI Y7 2018, oyunun kurallarını değiştirene kadar açıyordu.

HUAWEI’in orta segment kategorisindeki akıllı telefonu, gençler ve onlara akıllı telefon satın alırken tam olarak ne yapacağına karar veremeyen aileler için göz alıcı bir seçenek olarak ülkemizde de satışa sunuldu.

Akıllı telefonda iyi fotoğraf, olmazsa olmaz seçeneklerin başında geliyor. Bunun yanında ses kalitesi de listenin üst sıralarında yer alıyor ki HUAWEI Y7 2018’in güçlü hoparlörleri, bu ihtiyacı da fazlasıyla karşılıyor. Güvenlik de elbette, özel yaşam verileriyle bağlantılı olarak öne çıkan özellikler arasında. HUAWEI Y7 2018, hızlı ve akılcı parmak izi sensörü ile telefonunu her açıdan kişiselleştirmeyi tercih eden gençler için de ideal bir seçenek. Hız konusunda da son derece iddialı bir akıllı telefon olan HUAWEI Y7 2018, bugünün gençlerinin aktif yaşamına ayak uydurabilecek güçlü bir donanıma sahip.

HUAWEI Y7 2018, aileler açısından da avantajlı bir alternatif. Acil bir durumda çocuklarıyla iletişime geçmek isteyen aileler için daha uzun pil ömrü, son derece önemli. Ek olarak güvenli bir işletim sistemi ile online gezinti yaparken çocuklarının güvende olduğundan emin olmak da yine aileler açısından kritik beklentiler arasında yer alıyor.

HUAWEI Y7 2018, gençlerin aradığı pratik özelliklerin tamamını, ebeveynlerin beklediği fiyat aralığında sunuyor. Orta segment bir akıllı telefonda bulunabilecek özelliklerden çok daha fazlasını vaat eden HUAWEI Y7 2018, tam ekran görüntü, ses kalitesi, karaoke modu, selfie geliştirmeleri, daha uzun pil ömrü, Android’in en yeni sürümü ve 1.399 TL’lik fiyat etiketi ile güçlü bir akıllı telefon seçeneği.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin