VODAFONE’A KRİSTAL ELMA’DA 33 ÖDÜL BİRDEN

Vodafone Türkiye, reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden Kristal Elma Festivali’nden toplam 33 ödülle döndü. Kristal Elma’da 13 Kristal, 11 Gümüş ve 8 Bronz Ödül kazanan Vodafone Türkiye ayrıca, bu yıl ilk kez verilen “Yılın Yaratıcılığa Cesaret Veren Reklamveren Özel Ödülü”nün de sahibi oldu.

İletişim teknolojilerinde olduğu kadar yaratıcı kampanyalarıyla da adından söz ettiren Vodafone Türkiye, bu yıl Reklamcılar Derneği tarafından 29’uncusu düzenlenen, reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden Kristal Elma Festivali’nden toplam 33 ödülle döndü. Vodafone Türkiye’nin kreatif ajansları Tribal Worldwide Istanbul, Team Red ve C-Section, bu yıl 2 bin 527 başvurunun değerlendirildiği ve 7 büyük, 151 Kristal Elma, 157 Gümüş ve 167 Bronz olmak üzere toplam 482 ödülün dağıtıldığı Kristal Elma’da 13 Kristal, 11 Gümüş ve 8 Bronz Ödül kazandı. Vodafone Türkiye ayrıca, bu yıl ilk kez verilen “Yılın Yaratıcılığa Cesaret Veren Reklamveren Özel Ödülü”nün de sahibi oldu.

Türk reklam sektörünün prestiji olarak bilinen Kristal Elma Ödülleri’nden farklı dal ve kategorilerde toplam 33 ödülle dönmüş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Ebru Özgüç, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, her zaman benzersiz ve samimi olma hedefiyle gerçekleştirdiğimiz iletişim çalışmalarında aldığımız bu önemli sonuç, sektördeki başarımızı bir kez daha tescilledi. Tüketici nezdinde bir güven markası olduğumuzu ve her geçen gün daha da büyüdüğümüzü, aldığımız ödüllerle de teyit etmiş olduk. Vodafone Türkiye olarak, önümüzdeki yıllarda da kreatif ajanslarımızla verimli işbirliğini ve akılda kalıcı kampanyalara imza atmayı sürdüreceğiz.”

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin