Under Armour Gece Koşuları başlıyor

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştırıyor. Sporseverlere farklı bir deneyim yaşatacak olan Under Armour Gece Koşuları’nın ilki, 18 Haziran’da Caddebostan’da koşulacak.

Sınırları zorlamak isteyen sporcuların performansını zirveye taşımak hedefiyle ürünler sunan global performans spor giyim markası Under Armour, spor tutkunlarını keyifli bir etkinlikte bir araya getiriyor.

Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap’ın iş birliğiyle ve ZUBİZU avantajlarıyla gerçekleşecek olan koşularla, katılımcıların gece koşmanın keyfine varması amaçlanıyor.

Festival havasında bir spor deneyimi yaşatacak olan Under Armour Gece Koşusu’nun ilki 18 Haziran Pazar günü Caddebostan’da yapılacak. Pazar günü saat 19:00 itibariyle başlayacak olan kit teslimi, keyifli etkinlikler ve çekilişler ile devam edecek.

Akşam saat 22.00’da başlayacak olan yarış, toplam 5 kilometre olacak ve koşucular kapatılan caddede yarışacaklar.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenen törende kupa ve ödül olarak Under Armour’dan sporcu kiti verilecek.

Under Armour Gece Koşuları’nda ZUBİZU, Garmin ve Argos gibi önemli sponsorlar yer alırken, koşuculara sağlık ekibi ve ambulans desteği Acıbadem Mobil tarafından verilecek.

Ayrıca pek çok markanın stantlarının yer alacağı etkinlik alanında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) kanserli çocukların ailelerine gelir elde etmek için hayata geçirdiği yeni projesi ‘Umut Cafe’ de hazır bulunacak.

Under Armour Gece Koşularının ilkine katılarak bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenlerin www.uzunetap/underarmourgecekosuları adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Haydi hemen kaydınızı yaptırın siz de yarışın..

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin