Zyxel, endüstri lideri ZyWALL güvenlik çözümlerini desteklemek için Bitdefender ile iş ortağı oldu

Zyxel Communications, bugün, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıya uçtan uca siber güvenlik çözümleri ve gelişmiş tehdit koruması sağlayan küresel bir güvenlik teknolojisi şirketi olan Bitdefender ile iş ortaklığı yaptı. Stratejik anlaşmaya göre Bitdefender’ın endüstri lideri anti-malware hizmetlerini tüm Zyxel ZyWALL güvenlik cihazlarına sunacak.

Bitdefender’ın teknolojisi, ağ performansından ödün vermeden, çevrimiçi tehditlerden ağ korumasını en üst düzeye çıkarma olanağı sağlayan bir teknoloji olarak Zyxel güvenlik cihazlarının portföyüne eklendi. Saniyede 40 Gb’ı aşabilen tarama hızlarıyla, Bitdefender’ın teknolojisi sistem kaynakları üzerinde çok düşük etki ederek Zyxel kullanıcıları için güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.

Zyxel’in Ağ Geçitleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Dean Shih, “Zyxel ve Bitdefender arasındaki bu yeni iş ortaklığından heyecan duyuyoruz. Bu ittifak, müşterilerimize en iyi korumayı sağlama yeteneğimizi güçlendiriyor ve kötü amaçlı yazılım (anti-malware) önleme hizmetlerini seçerken başka bir rakipsiz seçenek sunuyor.” dedi.

Bitdefender Teknoloji Lisanslama ve Hizmet Sağlayıcıları Başkan Yardımcısı Jose Lopez, “Bu iş ortaklığı ile Zyxel müşterileri, Bitdefender’ın siber güvenlik araştırma yeteneklerinden ve güvenlik endüstrisinin ön saflarında yer almanın dünyaca ünlü taahhüdünden faydalanacak.” dedi.

@HandeArpaligil

PAYLAŞ
Önceki İçerikWeb’den BiP’le
Sonraki İçerikSamsung’dan Yeni Galaxy A6 ve A6+
Kendisi 1999 yılından itibaren teknoloji sektörünün içinde bulunmaktadır. Değişik kademelerde yöneticilik yapmış ve birçok ünlü teknoloji markasının Türkiye'de yer almasında rol oynamıştır. Ürün yöneticiliği, ithalat, ihracat, direktörlük, koordinatörlük, teknoloji yönetimi, iş geliştirme gibi her noktadaki görevlerde bulunmuştur. Televizyon, radyo ile birlikte Big Partner Group Genel Koordinatörlüğü ve bipago Teknoloji Editörlüğü görevlerini de sürdürmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin