Son dönemlerde cep telefonu ve teknoloji ürünleriyle adından sıkça söz edilen Xiaomi markası Türkiye’de bulunan ilk mağazası Xiaomi Mi Store ‘u 16 Eylül saat 13:00 itibariyle Türk tüketicileri ile buluşturuyor.

Geçtiğimiz günler Xiaomi Türkiye distribütörlüğünü düzenlediği lansman ile duyuran Evofon, Xiaomi markası ile ilgili yatırımlarına devam ederek Türkiye’de ilk Xiaomi Mi Store mağazasını açıyor.

14 Eylül tarihinde gerçekleştirilen basın açılışı ile mağazanın içerisinde yer alan ürünleri sergileyen Xiaomi, sadece bir cep telefonu markası değil, bir ekosistem olduğunu da gözler önüne seriyor.

Mağaza içerisinde, televizyondan, kulaklığa, şemsiyeden, elektronik hassas tartıya, powerbank den, su ısıtıcaya kadar pek çok ürün yer alıyor.

 

Xiaomi Mi Store açılış gününe özel olarak teknoloji severleri mutlu edecek bir haberi de bizlerle paylaştı. Biz de değerli okuyucu ve takipçilerimize bu bilgiyi iletiyoruz. Yalnızca ilk güne özel olarak, teknoloji severlerin aldığı ilk ürün için %15, ikinci için %20, ve üçüncü için %30 indirim yapılacak. Ayrıca ilk yüz müşteriye, Mi band 2, sonraki yüz müşteriye 10.000 mAh Mi Powerbank verilecek, ayrıca ilk 800 şanslı teknoloji severi sürpriz hediyeler bekliyor olacak. Yani toplamda 1.000 kişi Xiaomi Mi Store açılışında daha da mutlu olacak gibi görünüyor.

Evofone yöneticileri ile yaptığımız görüşmede, kısa bir süre sonra yine avrupa yakasında avm içerisinde yer alan bir Xiaomi Mi Store daha açılacağının bilgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Dünya ve Türkiye genelinde yaşanan Xiaomi çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 10 yıl içerisinde bu başarıyı yakalayarak, cep telefonu üretiminde dünyada dördüncü sıraya oturan bir markanın başarısı gerçekten tebrik edilmesi gereken bir durum.

Son günlerde yatırımları ve fabrika açılışları ile bizleri gururlandıran Türk markalarının da önümüzdeki yıllarda aynı başarıları elde etmesini umut ediyoruz.

Şimdi sizleri, aşağıdaki linkte yer alan kısa video aracılığıyla Xiaomi Mi Store‘ un içerisinde son günler adını sıkça duyduğumuz ve diğer markaların amiral gemisi olarak tabir edilen modellerine çok uygun fiyatıyla kafa tutan ve merakla beklenen Pocophone F1 dahil olmak üzere birçok farklı ürüne götürüyor ve mağaza içerisinde yer alan ürünleri gözlemlemenizi sağlıyoruz.

Xiaomi Mi Store

@ardameric

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin