Samsung ilk flagship mağazasını 2 Haziran itibariyle Emaar Square Mall İstanbul da açıyor.

Samsung Türkiye‘de bulunan yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. En büyük Samsung ilk flagship mağazasını İstanbul‘ da açmaya hazırlanıyor.

Deneyimleme Merkezi

Samsung‘un yeni flagship mağazası ziyaretçilere oldukça önemli bir deneyimleme fırsatı sunacak. Deneyimlediğiniz ürünleri satın alabileceğiniz mağazanın metrekaresi ise oldukça tatminkar. Bu mağazalarında Samsung’u merak edenlerin ve Samsung ürünlerini yakından görmek isteyen teknoloji meraklılarına profesyonel destek vermek isteyen Samsung, bu konuda eğitimli personellerini de yeni flagship mağazasında görevlendirmeye hazırlanıyor.

Samsung QLED TV ile Geleceğin Televizyon Deneyimi

En Büyük Flagship

Samsung‘un Türkiye‘ye yaptığı yatırımlar saymakla bitmiyor. Inovasyon Merkezi, Ar-Ge Merkezi gibi yatırımları bulunan Samsung‘un en büyük flagship mağazasını İstanbul’da açıyor olması bunun en güçlü kanıtı diyebiliriz.

Sadece Mobil Değil, Tam Donanımlı Bir Marka

Samsung‘un son yıllarda mobil alanda, akıllı telefon ve tabletlerde yakaladığı büyük başarı göze çarpıyor. Ancak Samsung sadece bir mobil markası değil. Televiyon, beyaz eşya, ankastre ürünler ve küçük elektrikli ev aletlerinde de iddialı olan marka bu ürünlerini anlatma ve sergileme fırsatını flagship mağazası ile yakalamış olacak.

Ünlü Markalar Emaar Square Mall da

150 bin metrekare üzerine kurulu ve 450 den fazla mağazayı içerisinde barındıran Emaar Square Mall 28 Nisan tarihinde açıldı. %60 ı açık alana sahip avm de 100 ün üzerinde restaurant yer alıyor. Turkish Village, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 15 salon ve 2 bin 400 koltuk kapasiteli çok katlı sinema, tematik mağazalar, Anadolu Yakası’nda ilk defa açılacak 4D sinema, gözlem terası bulunan avm oldukça iddialı. Cartier, Galaries LaFayette, Gucci, Hermes, ve Zegna gibi dünyaca ünlü markalar Emaar Square Mall da bulunacak. Bazı markalar açılmış durumda, bazı markalar ise eylül ayına kadar açılışlarını tamamlamış olacak.

@ardameric

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin