Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi Note 10 ve Note 10+ modelleriyle beraber Galaxy Watch Active 2 Akıllı Saati ve Galaxy Tab S6 Tableti bugün tanıtılacak. Bu yeni modelleri Türkiye de Dünya ile eş zamanı olarak izleyebilecek.

Samsung’un bu gece 23:00’da başlayacak olan canlı yayınını izlemek için Bipago, Yüksek Teknoloji veya Yüksek Teknoloji Dergisi mobil uygulamalarını indirmeniz yeterli.

Bipago’nun mobil uygulamasını akıllı telefon ya da tabletinize Samsung Galaxy Store, Google Playstore veya Huawei AppGallery’den indirebilirsiniz.

Google Playstore’dan uygulamamızı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bipago.start

Samsung Galaxy Store’dan uygulamamızı indirmek için: http://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.bipago.start

Huawei AppGallery’den uygulamamızı indirmek için: https://appgallery.cloud.huawei.com/uowap/index.jsp?appName=bipago&logo=https%3A%2F%2Fappimg2.dbankcdn.com%2Fhwmarket%2Ffiles%2Fapplication%2Ficon144%2F82%2Fc6e987529e504c5e8ee3e36f467879a9.png&desc=Huawei+AppGallery#/detailApp/C100875325?source=appshare&subsource=C100875325&locale=tr_TR

Mobil uygulamanın ana menüsündeki Samsung Galaxy UnPackage 2019 logosuna tıklayarak canlı yayını izlemeye başlayabilirsiniz.

@HandeArpaligil

PAYLAŞ
Önceki İçerikAile Saati için Ekranları #haydikapatalım
Sonraki İçerikKeenetic Ağ Ürünleri Artık Türkiye’de
Kendisi 1999 yılından itibaren teknoloji sektörünün içinde bulunmaktadır. Değişik kademelerde yöneticilik yapmış ve birçok ünlü teknoloji markasının Türkiye'de yer almasında rol oynamıştır. Ürün yöneticiliği, ithalat, ihracat, direktörlük, koordinatörlük, teknoloji yönetimi, iş geliştirme gibi her noktadaki görevlerde bulunmuştur. Televizyon, radyo ile birlikte Big Partner Group Genel Koordinatörlüğü ve bipago Teknoloji Editörlüğü görevlerini de sürdürmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin