Monster Ailesine Katılan Cem Çerçioğlu

16 yıldır yer aldığı IT sektöründe üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip Çerçioğlu, Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak Monster Notebook ailesine katıldı.

Türkiye’de ikinci mağazasını açarak büyümeye devam eden Monster Notebook, bünyesine kattığı yeni isimlerle de uzmanlığını ve gücünü artırmaya devam ediyor. Daha önce Babylon, Intel ve Samsung gibi uluslararası markalarda görev alan Cem Çerçioğlu bundan böyle Monster Notebook’ta Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak yer alacak.

1997 yılında başlayan kariyeri boyunca pek çok şirkette üst düzey yöneticilik yapan Çerçioğlu, 2007-2012 yılları arasında tüm dünyada on milyonlarca kullanıcısı olan elektronik sözlük yazılımı Babylon’un Bölge Genel Direktörlüğü görevini yürüttü. 2014-2017 arasında Intel’de İş Geliştirme Grubu ve Eğitim Kanal Müdürlüğü de yapan tecrübeli isim, son olarak teknoloji devi Samsung’da İş Geliştirme Direktörü olarak yer aldı.

Nisan ayı itibariyle Monster Notebook’un Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak görevine başlayan Çerçioğlu, bundan böyle markanın yerel ve uluslararası büyüme stratejileri çerçevesindeki projelerden ve işbirliklerinden sorumlu olacak.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin