VODAFONE 39. İSTANBUL MARATONU’NDA CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLAR İÇİN KOŞ

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, bu yıl Adım Adım platformu dahilinde 12 Kasım Pazar günü gerçekleşecek ‘Vodafone 39. İstanbul Maratonu’na Cerebral Palsy’li çocuklara destek için katılıyor. Kampanya kapsamında bağış toplama dönemi 30 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

Cerebral Palsy ile ilgili geliştirici, koruyucu, teşhis ve tedavi edici çeşitli destek hizmetleri sunan ve bugüne kadar 20 binden fazla çocuğa eğitim ve rehabilitasyon desteği veren Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, “Adımlarıma Destek Ol” çağrısıyla herkesi Cerebral Palsy’li çocuklar için koşmaya davet ediyor.

Vodafone 39. İstanbul Maratonu kapsamında Cerebral Palsy’li çocuklara destek olmak için ipk.adimadim.org web sitesi üzerinden ücretsiz profilinizi oluşturun ve İPK’da ‘Adımlarıma Destek Ol Projesi’ için koşacağınızı seçin. 30 Ekim’den itibaren sosyal çevrenize göndereceğiniz bağış mektuplarınızda adımlarınızla Cerebral Palsy’li çocuklara destek olacağınızdan bahsedin ve bağış toplamaya başlayın.

Detaylı bilgi için adimadim@tscv.org.tr mail adresi üzerinden Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı ile iletişim kurabilirsiniz.

#AdimlarımaDestekOl

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin