Twitter olanları keşfet özelliği oldukça fazla ilgi görüyor

Twitter yaşadığı kötü dönemi atlatmak ve uygulamasını baştan yaratmak için birçok yeniliği kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Bunlardan bir tanesi olan, Twitter olanları keşfet özelliği oldukça yoğun bir ilgi görüyor denilebilir.

Twitter’da neler olup bittiğini pek çok şekilde öğrenmek mümkün. Anasayfanızın dışında, Trend sekmesi o an Twitter’da nelerin tartışıldığını gösterirken; Arama sekmesi de istediğiniz her şeyi bulmanızı sağlıyor.

Bugüne dek bu deneyimler için ayrı ayrı yerlere tıklamanız gerekiyordu. Neler olup bittiğini daha kolay öğrenmenizi sağlamak için yaptığımız devamlı çalışmaların bir parçası olarak, bu deneyimlerin hepsini bir araya getiriyoruz. Trendler, Arama ve Canlı Videoların en iyilerini tek bir Explorer sekmesi altında bulabileceksiniz.

Geçtiğimiz yıl sizden Twitter’da aranılanların bulunmasında bazen zorluk çekildiği konusunda yorumlar geliyordu. Bu nedenle Trendler ve Arama özelliklerini herkes için kullanımı daha kolay hale getirmenin yollarını araştıran Twitter, araştırma sürecinde kullanıcıların, yeni Keşfet sekmesi sayesinde haberleri, trendleri ve popüler konuları daha kolay bulduklarını söyledi.

 

Keşfet” adındaki yeni sekmeyi, var olan sekmelerin yanına ekliyoruz; istediğiniz şeyleri daha kolay bulmanızı sağlıyoruz. Özelliğe göz atmadan önce uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.

@HandeArpaligil

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin