Bütünleşik iş sürekliliği çözümleri sunan Clonera, altyapısında Veeam Cloud Connect teknolojisinin kullanıldığı bulut veri yedekleme çözümünü ücretsiz sunacağını açıkladı. 13 Şubat 2019 Çarşamba günü iş dünyasına duyurulan kampanya ile şirketler, en değerli sermayeleri olan verilerini, bulut tabanlı yedekleme hizmeti ile ücretsiz bir şekilde yedekleyebilecekler.

“Dijital dönüşümün şirketlerin varlığını ve geleceğini belirlediğinin herkes tarafından bilinen bir gerçek olduğuna değinen Clonera Genel Müdürü Evren Ballı, “Şirket verileriniz, kurumunuz ile ilgili tüm bilgileri içeriyor ve bu bilgilerin maddi bir değeri var.” ifadelerinde bulundu. “Tüm kurumların bu konuları göz önünde bulundurarak bilgilerini yani aslında paralarını güvence altına almaları kaçınılmaz.” diyen Ballı, herhangi bir sebepten ötürü yaşanacak iş kesintilerinin, şirketler için maddi zararın dışında itibar ve müşteri kaybına da sebep olacağını belirtti.

Tanıtım toplantısında konuşan Clonera Ürün Müdürü Erdem Sarı, Clonera’nın sunduğu bulut yedekleme kampanyasının, yedekleme metodolojisinin en önemli parçalarından biri olan şirket sistemlerinin bulunduğu ortam dışında, farklı bir lokasyona yedekleme kuralını gerçekleştirmek için sundukları ücretsiz bir hizmet olduğunu söyledi. Sarı, “Veeam ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu kampanyadan müşterilerimizin tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanmalarını ve bu sayede bulut yedeklemenin faydalarını deneyimlemelerini amaçlıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

@HandeArpaligil

PAYLAŞ
Önceki İçerikSüpermarket Alışverişleri Artık e-ticaretten
Sonraki İçerikForcepoint’ten Yeni Nesil Ağ Güvenliği Çözümleri
Kendisi 1999 yılından itibaren teknoloji sektörünün içinde bulunmaktadır. Değişik kademelerde yöneticilik yapmış ve birçok ünlü teknoloji markasının Türkiye'de yer almasında rol oynamıştır. Ürün yöneticiliği, ithalat, ihracat, direktörlük, koordinatörlük, teknoloji yönetimi, iş geliştirme gibi her noktadaki görevlerde bulunmuştur. Televizyon, radyo ile birlikte Big Partner Group Genel Koordinatörlüğü ve bipago Teknoloji Editörlüğü görevlerini de sürdürmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz.
Lütfen adınızı buraya girin